Oddział Tomaszów

 

          WIMAR Architektura

             

                    Oddział

          Tomaszów Lubelski

 

WIMAR Architektura odczarowuje pojęcie zwykłego biura architektonicznego – to przede wszystkim pracownia projektowa zrzeszająca grupę pasjonatów architektury, projektantów, konstruktorów i instalatorów, którzy kompleksowo zajmują się tworzeniem projektów zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucji publicznych. Nie boimy się wyzwań i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, służymy profesjonalnym doradztwem począwszy od etapu projektowania przez dobór stosownych materiałów, aż do doradztwa w kwestiach wyboru odpowiednich technologii.

Jeśli myślisz o budowie swojej własnej inwestycji – zapraszamy do kontaktu, pomożemy projektowo i doradczo.

WIMAR Architektura to dwa niezależnie działające biura projektowe, w których pracują specjaliści różnych dziedzin, kompleksowo przygotowujący Twój wymarzony projekt domu od A do Z. Z nami nie musisz martwić się o pozwolenia, decyzje, wypisy czy zgody.

Chcemy, żeby praca z nami nie była koniecznością, a przyjemnością, dlatego też jesteśmy do Twojej dyspozycji kiedy tego potrzebujesz. Wspólnie ustalamy założenia i badamy Twoje potrzeby – w końcu dom, czy mieszkanie to niejednokrotnie decyzja na całe życie.

Zawsze służymy radą i wyjaśniamy wszelkie niejasności, a Twój projekt współtworzy zespół, co przyspiesza jego realizację i pozwala na całościowe podejście do zagadnienia.

Marek Wiśniewski

Architekt / Inżynier sanitarny

Paweł Zimek

Architekt / Kierownik pracowni

Wiktoria Bińkowska

Architekt / Z-ca kierownika pracowni

Artur Mazur

Architekt

Tomasz Dudek

Architekt

Dominika Kuś

Architekt

Eugeniusz Siemionovich

Architekt

Agnieszka Wit

Inżynier sanitarny

Zenon Wiśniewski

Inżynier sanitarny

Beata Wójtowicz

Inżynier sanitarny

Sylwester Krasoń

Inżynier elektryk

Diana Piróg

Inżynier konstruktor

Sebastian Mazur

Doradca ds. nieruchomości / Social Media Manager

Stanisław Dzirba

Inżynier elektryk