Oddział Rzeszów

 

          WIMAR Architektura

             

             Oddział Rzeszów

 

Wraz z rozwojem naszej firmy i coraz częstszymi zleceniami z regionu podkarpacia WIMAR Architektura – podjęliśmy decyzję o otworzeniu oddziału w Rzeszowie.

Specjalizujemy się w projektach domów / budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynki usługowe również nie są nam obce.  Nasze projekty mają zawsze przemyślane rozwiązania i potrafią zaskoczyć nietypowym indywidualnym charakterem formy i materiałów. Korzystamy z naszego wypracowanego przez lata doświadczenia, przez co rozwiązania, które proponujemy są sprawdzone i jakościowe. Każdy etap tworzenia projektu jest przez nas analizowany, „przegadany” i spójny.

Naszym założeniem jest wnikliwość,  zaangażowanie i profesjonalizm podczas tworzenia całego projektu. Każdorazowo czas przeznaczony na spotkania z inwestorem, podczas których analizujemy jego potrzeby oraz proponujemy różne warianty rozwiązań, zmierza do stworzenia najtrafniejszego projektu. Wszystkie te czynniki prowadzą do realizacji projektu zgodnie z wytycznymi, a co za tym idzie finalnej realizacji projektu przez Inwestora i jego zadowolenia – nic nas bardziej nie cieszy jak potwierdzenie tego przy spotkaniu po latach.

Nasze projekty to nie tylko domy jednorodzinne, WIMAR Architektura Rzeszów zajmuje się także tworzeniem projektów wnętrz, a także koncepcjami zagospodarowania. Pomagamy również instytucjom użyteczności publicznej  w zakresach związanych z rewitalizacją obiektów czy odtworzeniu zdegradowanych obszarów. Zapraszamy również w zakresach związanych z termomodernizacją budynków lub dostosowaniem do obecnych standardów energetycznych.

 

Nasz Zespół

Marek Wiśniewski

Architekt

Agnieszka Haltman

Architekt

Ilona Wójcik

Architekt