O nas

Zakładając pracownię miałem na celu stworzenie miejsca, gdzie będą powstawać dobre projekty i staram się aby tak było do dnia dzisiejszego, to motywuje Zespół do nieustannego rozwoju.

W naszej pracowni pracują osoby, które kochają architekturę, urbanistykę, krajobraz, specjalizują się w technikach grzewczych, chłodniczych i wentylacyjnych. Znajdą tu Państwo branżystów od instalacji oświetleniowych, automatyki i innych dziedzin inżynierskich.

Udzielamy technicznych odpowiedzi na konkretne problemy, ale też szukamy pięknych rozwiązań estetycznych. Projektujemy z myślą o odbiorcach, chodzi nam zwłaszcza o końcowych użytkowników, ale także o wykonawców, budowniczych projektów, sąsiadów oraz osoby postronne.

Dialog z Inwestorem to dla nas podstawa. Budynek staje się częścią życia tych, którzy go zamieszkują. Jego forma to nierzadko wyraz osobowości lub kultury korporacyjnej jego odbiorców, zawsze chcemy ich zrozumieć i stworzyć coś unikalnego.
Zrealizowaliśmy sporo różnych budynków. Pracujemy nad tematami z dużym i z małym budżetem, i w każdym przypadku zwracamy uwagę na ich ekonomię, bez marnowania zasobów.

Kładziemy nacisk na wykorzystanie innowacji. Nowe materiały, nowe technologie, poprawiające jakość życia ludzi, są jednym z kluczowych założeń naszego procesu projektowego. Zwracamy uwagę na spójność projektowanego obiektu z otoczeniem. Ważnym założeniem jest, aby opracowywane rozwiązanie przetrwało próbę czasu i dobrze wyglądało nawet po upływie wielu lat.

Zapraszam do współpracy
mgr inż. arch. Marek Wiśniewski

Marek Wiśniewski

Architekt / Inżynier sanitarny

Paweł Zimek

Architekt / Kierownik pracowni

Wiktoria Bińkowska

Architekt / Z-ca kierownika pracowni

Agnieszka Haltman

Architekt / Kierownik Oddziału Rzeszów

Artur Mazur

Architekt

Tomasz Dudek

Architekt

Dominika Kuś

Architekt

Ilona Wójcik

Architekt

Agnieszka Wit

Inżynier sanitarny

Eugeniusz Siemionovich

Architekt

Zenon Wiśniewski

Inżynier sanitarny

Sylwester Krasoń

Inżynier elektryk

Sebastian Mazur

Doradca ds. nieruchomości / Social Media Manager

Stanisław Dzirba

Inżynier elektryk